Ekologický a technologicky vyspelý typ žiaroviek

Ekologický a technologicky vyspelý typ žiaroviek


Žiarovky sú formou osvetlenia, ktoré nás sprevádza už celé storočie, avšak aj táto forma zmenila svoju podobu, prispôsobuje sa dnešnej ekologickej a technologickej dobe.
Miesto halogénového systému sa využíva dióda LED, kvôli ktorej sú žiarovky o 80% úspornejšie k odberu elektrickej energie, čo sa časom pozitívne ukáže i na našich znížených poplatkoch. V takomto prípade by Vás mohol zaujať tovar led žiarovky gu10.

žárovička

Takýmto úspornejším spôsobom však v žiadnom prípade nestrácate na kvalite, kvalita osvetlenia je skutočne ukážková, okrem iného Vám pomáha šetriť i zrak, oceníte to hlavne pri čítaní, písaní, pozeraní Tv, práci s počítačom alebo mnohých podobných aktivitách, rovnako tak aj pri práci v garáži či dielni alebo kuchyni.
Skvelé vlastnosti, vysoká životnosť

Práve tento typ žiaroviek, ktoré som označil tučným písmom, sa radia na trhu k tým populárnejším a žiadaným, sú praktickou a spoľahlivou náhradou s vlastnosťami svietidiel led, ktorými je už spomenutý úsporný režim, ale rovnako tak kvalita, avšak ešte som zabudol spomenúť jeden dôležitý detail, skvelou vlastnosťou býva dlhá životnosť, pričom svetlo môžete používať takmer neobmedzene. Takéto osvetlenie Vás bude sprevádzať roky. Aby som bol však konkrétnejší, životnosť žiaroviek sa odhaduje približne na 50 000 hodín, pričom ak svietite denne povedzme maximálne 5 hodín, takéto osvetlenie môže vydržať neuveriteľných 27 rokov!

skleněná žárovka

  • To máme 27 rokov využívania osvetlenia, ktoré navyše znižuje Vaše poplatky a dopraje Vám kvalitne osvetlené priestory.

Takýmto druhom žiaroviek však v praxi hovoríme aj bodovky a ich svetlo je viditeľne inovovanané, môžeme si voľným okom všimnúť žiaru čistej farby. V dnešnej dobe už skutočne existujú i takéto produkty a čo viac, zaplňujú čoraz viac domácností, skutočne vravíme o osvetlení pre dnešnú generáciu ľudí.