Predstavenie spoločnosti Schoeller Allibert

Výroba plastových obalov je v Schoeller Allibert tým, na čo sa spoločnosť špecializuje od svojho vzniku, a teda sa môžete spoľahnúť na kvalitu výrobkov. Schoeller Allibert je celosvetovo známa a uznávaná firma, ktorá má svoje kamenné pobočky nielen po celej Európe, ale taktiež na každom kontinente. Počet týchto pobočiek presahuje číslo tridsať. Sú známy predovšetkým vdaka svojim kvalitným výrobkom, ktoré neprestajne uvádzajú na trh v zlepšených a vynovených verziách, vdaka udržateľnosti svojich výrobkov, starostlivému výberu dodávateľov materiálov, ktorých si spoločnosť starostlivo preveruje, vdaka svojim bezkonkurenčným cenám.

oblay

Všetky tieto spomínané prednosti nie sú len výmyslami na zlákanie nových zákazníkov, ale sú to fakty overené už existujúcimi zákazníkmi. Priamo na stránke tejto spoločnosti taktiež nájdete niekoľko medzinárodne uznávaných certifikátov, ktoré potvrdzujú, že spoločnosť Schoeller Allibert vyrába svoje produkty z certifikovaných a prvotriednych materiálov a že pri výrobe všetkých výrobkov boli dodržané všetky potrebné normy, bez ktorých by inak produkty ani nemohli byť uvedené na trh. Schoeller Allibert vyrába plastové obaly všemožného druhu, ako už bolo spomínané, a to ako napríklad IBC kontajnery, plastové prepravky, podvozky pod prepravky, termoboxy, sudy, barely a podobné produkty.

oblaly

Pri väčšine týchto produktov platí, že pri ich zakúpení budete mať na výber z viacerých veľkostných, cenových, farebných, hmotnostných a nosnostných prevedení. Spoločnosť pri niektorých svojich svojich výrobkoch ponúka taktiež možnosť zapožičania si týchto výrobkov alebo aj možnosť splácania týchto výrobkov. Produkty od tejto spoločnosti nenakupujú len právnické osoby, ale taktiež s obľubou aj fyzické osoby. Populárnymi výrobkami sú napríklad plastové prepravky (na mäso, zeleninu, ovocie, pekárske a cukrárske výrobky).