Krása prírody

Krása prírody

Poznáte nejaké pohoria europy? Takým viac známejším pohorím sú napríklad Alpy, ktoré sú naozaj nádherné. Ďalšie sú napríklad Karpaty, Pyreneje, alebo Apeniny. Môžem vám povedať, že pokiaľ chcete navštíviť nejaké pohorie európy, jednoznačne vám môžem odporučiť Alpy, ktoré sú naozaj nádherné. Schádza sa sem veľa turistov, ja sama som z tohto miesta bola skutočne veľmi nadšená. Budete sa tu cítiť ako v rozprávke. Je len na vás, kedy sem vyrazíte. Buď sem môžete vyraziť v lete, kde všetko uvidíte zhora alebo sem môžete vyraziť v zime, kedy aj na horách uvidíte nádherný sneh.

s

Ja som tu bola v zime a hoci zimu hrozne neznášam, v tomto prípade to bol dokonalý kontrast medzi pohorím a snehom, kedy sa všetko nádherne dopĺňalo a pokrývalo. Do Álp ma vzala mamka, pretože práve tá má veľkú záľubu v tom, jazdiť takto na výlety. A hoci sa mi prvýkrát nechcelo a odmietala som to, musím povedať, že to bol naozaj nádherný zážitok, ktorý nikdy nezabudnem. Určite sa sem raz budem chcieť zase vrátiť, aby som si pripomenula, aké krásne to tu bolo.

s

Tentoraz budem navštevovať Alpy pravidelne, pretože sa mi to naozaj hrozne zapáčilo, ani som to nečakala. Rozprávala som o svojich zážitkoch svojej sestre a tá povedala, že nabudúce chce ísť tiež. Zrejme ju tiež zaujíma, ako Alpy vyzerajú zasnežené. Je to kúzelné, tajomné a nádherné miesto, ktoré má svoje vlastné a osobné kúzlo, ktoré nedokážem vyjadriť. Naozaj je tu nádherne. Všetko tu pôsobí tak nádherne a nedotknuto. Pokiaľ niekedy budete mať šancu a možnosť Alpy navštíviť, určite ju využite. Je to príležitosť, ktorú na sto percent nebudete ľutovať a zapáči sa vám tu tak, že ani nebudete chcieť odísť – presne ako ja. Alpy sú jednoducho nádherným miestom pre odpočinok, ktoré si zamilujete a bude vám tu naozaj nádherne a pekne, to mi môžete veriť na sto percent.