Nakupujte aj v zahraničí

Nakupujte aj v zahraničí

Chystáte sa na oddychovú dovolenku do neďalekého Bulharska? V tom prípade už máte určite naplánované niektoré z krásnych, slnečných dní, ktoré tu strávite. Mnohý z nás cestujú do zahraničia za účelom spoznávania čo najviac miest, za dobrodružstvom, ktoré doma na Slovensku v istých prípadoch nemáme šancu zažiť. Na druhej strane sú tu ale aj tí z nás, ktorí radi oddychujú na pláži a výborný drink im len dodáva čerešničku na torte k celkovému relaxu. Bez ohľadu na to, ku ktorej skupine sa sami radíte určite nepohrdnete pár informáciami o Bulharsku, ktoré Vám môžu byť užitočnými.

bulharsko

Bulharsko je krajina, kde za málo peňazí môžete získať naozaj kvalitnú a plnohodnotnú dovolenku, ktorá Vám ostane v spomienkach. Je ideálna pre dovolenku v páre, s kamarátmi či dokonca aj pre dovolenku s deťmi, ktoré si taktiež užijú príjemné pieskovité pláže naplno. Bulharsko mena sú levy. Aj napriek tomu, že Bulharsko chce v svojej krajine zaviesť euro, ešte stále tu platí táto mena. Zameniť eurá za levy si môžete takmer na každom rohu, avšak odporúčame sa v tomto prípade obrátiť na banky, keďže sú oveľa spoľahlivejšie ako pouličné stánky, v ktorých sa môže stať, že Vás okradnú a ani si to ihneď nevšimnete. Túto dovolenku si však užijete naplno v každej časti Bulharska.

výlety

Pri cestovaní taktiež nie je odveci spoľahlivé poistenie, pri ktorom si nemusíte robiť starosti s ničím a s pocitom, že ste chránený pri akejkoľvek situácií z Vás opadnete aj výrazne viac stresu. Oddýchnite si a na chvíľu zabudnite aj na problémy v každodennom živote. Užiť si skvelú dovolenku na úrovni môžete aj za pár eur. Pokiaľ teda hľadáte zaujímavú dovolenku či už s priateľmi alebo s celou rodinou, práve Bulharsko môže byť aj pre Vás tou najlepšou možnosťou. Dovolenky s kompletným poistením na všetko Vás zbavia hneď niekoľkých starostí.