DAHLIE RALLYE 2012 ZAČÍNA O:
huflag

CARAVAN KLUB SLOVENSKEJ REPUBLIKY VÁS POZÝVA
NA 16.ROČNÍK DAHLIE RALLYE,
MEDZINÁRODNÉ STRETNUTIE PRIAZNIVCOV KEMPINGU A KARAVANINGU KRAJÍN V4

logoCCSR
TERMÍN: 06.09.2012 -09.09.2012
MIESTO: ATC LODENICA PIEŠŤANY, SLOVENSKÁ REPUBLIKA
Piešťany sú najvýznamnejšie slovenské kúpele zamerané na liečbu ochorení pohybového aparátu. Okrem liečenia ponúkajú široký výber možností využitia voľného času . Sú jedným z mála miest, kde sa dajú realizovať takmer všetky druhy športu, dlhodobú tradíciu majú vďaka vodnej nádrži Sĺňava najmä vodné športy. Mesto býva dejiskom významných športových aj kultúrnych podujatí. Vďaka svojej polohe majú Piešťany ideálnu polohu na turistiku či cykloturistiku. Ponúkajú veľa možností vychádzok za históriou alebo do okolitej prírody. Či už sa návštevník Piešťan rozhodne poprechádzať po parkoch, posedieť v niektorej z množstva kaviarničiek, alebo sa vyberie napríklad na bicykli po okolí, navštívi múzeum, vychutná si plavbu loďou, určite nebude sklamaný.
ATC LODENICA sa nachádza v lesoparku na brehu vodnej nádrže Sĺňava, vzdialený 4km od diaľnice, má pevné príjazdové cesty. Kapacita kempu dovoľuje organizovanie takého významného stretnutia, akým je DAHLIE RALLYE. V kempe je dostatočné množstvo sociálnych zariadení, prípojok elektrickej energie, voda, výlevka pre chemické WC. V areáli kempu je možnosť ubytovania v chatkách. V areáli kempu sa nachádza zastrešená tribúna. V blízkom okolí kempu sú viaceré reštaurácie aj hotely.
ÚČASTNÍCKY POPLATOK: Účastnícky poplatok je 40,- € pre jednu posádku.
Zahŕňa poplatok za pobyt pre dve dospelé osoby a dve deti do 16 rokov alebo tri dospelé osoby ubytované v priestoroch kempu vo vlastnom karavane, obytnom aute alebo stane.
Každý ďalší dospelý člen posádky platí 6,-€ na noc.
Cena platí pre účastníkov prihlásených v termíne do 31.07.2012.
Účastnícky poplatok pre prihlášky prijaté po termíne 31.07.2012 je 50,- € pre posádku, 6,-€ pre ďalšiu osobu na noc.
V termíne pred stretnutím od 03.09.2012 a v termíne po stretnutí do 12.09.2012, platí pre účastníkov 16. Dahlie Rallye 25% zľava z cien za ubytovanie podľa platného cenníka kempu ATC Lodenica Piešťany.
Organizátor ponúka prihláseným návštevníkom stretnutia možnosť ubytovania v štvorposteľových chatkách v areáli kempu . V tomto prípade je účastnícky poplatok 25,-€ pre posádku a na ceny za ubytovanie v chatkách podľa platného cenníka ATC Lodenica si účastníci môžu uplatniť zľavu 30%.
PROGRAM : Pre našich hostí pripravujeme zaujímavý a pestrý program, podrobne si ho pozrite v sekcii PROGRAM 2012. Ponúkame návštevu významných slovenských historických pamiatok a zaujímavých miest v blízkom okolí Piešťan. Môžete využiť autobusové zájazdy organizované v piatok aj v sobotu, zúčastniť sa cyklistických výletov, alebo si pozrieť Piešťany z atraktívneho turistického vláčika. Krásne lesné prostredie kempu môžete využiť na rôzne športové aktivity, súťaže a spoločné stretnutia s priateľmi.
Vybraný autobusový zájazd vyznačte v prihláške, cyklistické výlety a prehliadky Piešťan budú zapísané pri registrácii. Ceny autobusových zájazdov sú vrátane vstupného a občerstvenia.
PRIHLÁŠKY: Formulár prihlášky je prístupný v sekcii PRIHLÁŠKA. Dá sa vyplniť priamo tu a odoslať. Prihlášku si môžete aj vytlačiť, vyplniť a poslať na uvedenú adresu poštou. Súčasťou formulára je aj prihláška na autobusové zájazdy. V prípade Vášho záujmu o ubytovanie v chatkách v kempe vyznačte počet osôb, rezervácia chatky Vám bude potvrdená na e-mail. Zoznam prihlásených posádok bude zverejnený a priebežne aktualizovaný na http://www.cc-sr.sk Uzávierka prihlášok je 31.07. 2012.
INFORMÁCIE: Aktuálne informácie o 16. ročníku Dahlie rallye nájdete na stránke organizátora Caravan clubu Slovenskej republiky http://www.cc-sr.sk/dahlierallye2012