Šatník dokonalého muža

Šatník dokonalého muža
.


Medzi ženami sa síce hovorí, že dokonalý muž neexistuje, ale každá si určite nájde toho svojho pána dokonalého, ktorý bude spĺňať jej kritériá. Teda aspoň väčšinu z nich. Jedným z mnohých kritérií býva aj dobre oblečený a upravený muž. Áno, takého by chcela mať po boku nejedna dáma. Muži sa niekedy dajú ovplyvniť svojimi partnerkami, ktoré sa im starajú o ich šatník, iní si zase vyberajú jednotlivé oblečenie sami. Či je to tak alebo tak, každopádne existujú módne kúsky, ktoré by v pánskom šatníku nemali chýbať. Aké sú to?

muž


·         Kvalitná košeľa – klasická biela alebo farebná. Na spoločenskú príležitosť alebo na večeru s priateľmi či partnerkou. Existuje množstvo variant, strihov a materiálov. Treba si len vybrať tú pravú.

·         Nohavice – či už uprednostňujete džínsy alebo klasické elegantné, bez nich sa jednoducho nezaobídete.

·         Sako – elegantné alebo športové sako je tiež kúsok, ktorý by nemal v pánskom šatníku chýbať.

·         Tričko – klasickým jednofarebným tričkom, podľa možnosti bez nápisov nemôžete nikdy nič pokaziť.

·         Kvalitné topánky – záleží od jednotlivca, čo rád nosí, https://eterapia.sk/co-nosia-dnesni-muzi Kvalitné a pohodlné topánky patria tiež k základu pánskeho šatníka.


·         Módne doplnky – možno sa to bude zdať ako otrepaná fráza, ale doplnky tiež robia svoje. Správne zvolená kravata, kvalitné hodinky či slnečné okuliare sú vizitkou dokonalého muža.

.

moda


Takže, milí páni, ak chcete vyzerať trendy a šik, nezabudnite, že by tieto kúsky nemali chýbať vo vašom šatníku. Sú to veci, ktoré môžete rôzne nakombinovať a nikdy nesklamú. Je jedno, či ich využijete v práci alebo len na voľný čas, každý muž si zaslúži vyzerať dobre. Takže, hor sa do nakupovania. Nezabudnite ale, že je potrebné starať sa nielen o to, čo máte na sebe oblečené, ale aj o telo ako také. Vypracovaná a štíhla postava vyzerá totiž v džínsoch a tričku oveľa lepšie ako pivné bruško. Treba sa preto snažiť starať sa o seba i z vnútra. Potom nie je problém obliecť si na seba hocičo a vyzerať skvele. 

Šatník dokonalého muža
3 (60%)1
.