Šatník dokonalého muža

Šatník dokonalého muža

Medzi ženami sa síce hovorí, že dokonalý muž neexistuje, ale každá si určite nájde toho svojho pána dokonalého, ktorý bude spĺňať jej kritériá. Teda aspoň väčšinu z nich. Jedným z mnohých kritérií býva aj dobre oblečený a upravený muž. Áno, takého by chcela mať po boku nejedna dáma. Muži sa niekedy dajú ovplyvniť svojimi partnerkami, ktoré sa im starajú o ich šatník, iní si zase vyberajú jednotlivé oblečenie sami. Či je to tak alebo tak, každopádne existujú módne kúsky, ktoré by v pánskom šatníku nemali chýbať. Aké sú to?

muž

· Kvalitná košeľa – klasická biela alebo farebná. Na spoločenskú príležitosť alebo na večeru s priateľmi či partnerkou. Existuje množstvo variant, strihov a materiálov. Treba si len vybrať tú pravú.
· Nohavice – či už uprednostňujete džínsy alebo klasické elegantné, bez nich sa jednoducho nezaobídete.
· Sako – elegantné alebo športové sako je tiež kúsok, ktorý by nemal v pánskom šatníku chýbať.
· Tričko – klasickým jednofarebným tričkom, podľa možnosti bez nápisov nemôžete nikdy nič pokaziť.
· Kvalitné topánky – záleží od jednotlivca, čo rád nosí, Kvalitné a pohodlné topánky patria tiež k základu pánskeho šatníka.

· Módne doplnky – možno sa to bude zdať ako otrepaná fráza, ale doplnky tiež robia svoje. Správne zvolená kravata, kvalitné hodinky či slnečné okuliare sú vizitkou dokonalého muža.

moda

Takže, milí páni, ak chcete vyzerať trendy a šik, nezabudnite, že by tieto kúsky nemali chýbať vo vašom šatníku. Sú to veci, ktoré môžete rôzne nakombinovať a nikdy nesklamú. Je jedno, či ich využijete v práci alebo len na voľný čas, každý muž si zaslúži vyzerať dobre. Takže, hor sa do nakupovania. Nezabudnite ale, že je potrebné starať sa nielen o to, čo máte na sebe oblečené, ale aj o telo ako také. Vypracovaná a štíhla postava vyzerá totiž v džínsoch a tričku oveľa lepšie ako pivné bruško. Treba sa preto snažiť starať sa o seba i z vnútra. Potom nie je problém obliecť si na seba hocičo a vyzerať skvele.

2/5 - (1 vote)