Svetlo na dvore je vaša spása

Svetlo na dvore je vaša spása

Kedy ste naposledy mysleli na to, čo je pre vás naozaj dôležité? Pretože ja som si zrazu uvedomila, že na to nielen, že nemyslím, ale že mi to z nejakého dôvodu začína byť aj dosť ukradnuté, aj keď veľmi dobre viem, že takto by to byť jednoznačne nemalo. Verím tomu, že nech sa deje čokoľvek, niektoré veci proste človek musí urobiť. A to aj vtedy, keď má pocit, že by sa tým jednoznačne zaoberať nemal. Ide však v prvom rade o to, aby ste sa zamerali na veci, ktoré máte a nie na tie, ktoré nemáte. Keď vám to dôjde, zistíte, že žijete šťastný život.

reflektor led

Mám všetko, čo chcem?

Nemám, aj keď si uvedomujem, že sú to asi len maličkosti. No v prvom rade, čo by som momentálne chcela a na čom intenzívne pracujem je to, aby som na mojom dvore nemala tmu. Viem, asi je to hlúposť, keď to takto poviem, ale uvedomili ste si niekedy, aké je dôležité exteriérové osvetlenie? Mnohí ľudia ho totálne podceňujú a to napriek tomu, že je to skutočne niečo dôležité a niečo, čo budete milovať a potrebovať k tomu, aby ste sa cítili dobre. A ja som proste takú vec nemala a vôbec som z toho nebola nadšená.

reflektory

Nešlo len o to, aby som mala vonku nejaké svetlo

Chcela som svetlo, ktoré bude zároveň elegantné a jednoducho perfektné na to, aby vyzeralo oveľa lepšie, ako sa na prvý pohľad zdá. Moja kamoška mi poradila, že ona má na dvore led reflektory a že v živote nemala nič lepšie. Tak som si povedala, že to skúsim aj ja a musím povedať, že som bola naozaj nadšená z toho, ako to vyzeralo. Človek by si nikdy nepomyslel, že taká malá a jednoduchá vec dokáže byť taká perfektná, taká úžasne dokonalá. A najlepšie na tom je, že sa hodí aj k nábytku, ktorý na dvore máme. To je niečo, čo skutočne oceňujem. A myslím si, že by to mali oceniť určite všetci. Som rada, že mi kamoška poradila práve toto. Je to technológia, ktorá vás určite nikdy nesklame.

4.5/5 - (2 votes)