Získajte sebavedomie

Získajte sebavedomie


Mnohé ženy sa často cítia nesvoje. Oproti mužom sme oveľa viac neisté a nevieme, čo ďalej. Len máloktoré z nás sa cítia dobre medzi ľuďmi, ktorých nepoznajú a taktiež len máloktorá z nás nemá obavy pred prvým rande. Sme permanentne z niečoho vystresované. A je jasné, že si väčšinu času jednoducho neveríme. Samy nevieme povedať, prečo to tak je. Vieme len, že sa tak jednoducho cítime. A nech proti tomu budeme bojovať akokoľvek, vždy sa dostaví neistota, s ktorou sa nevieme stotožniť. Dobrá správa je, že to, aby ste sa cítili isto sama v sebe sa dá jednoducho naučiť. Nie je to však také jednoduché a chce to trochu cviku. No ak sa nevzdáte, určite to dosiahnete.

anděl
 
Ženám jednoducho chýba sebadomie. Výnimky sú len tie, ktoré majú sebavedomia na rozdávanie. A povedzme si úprimne, občas práve tieto ženy nemajú najmenší dôvod na to, aby toho sebavedomia mali až tak veľa. Ale jednoducho, majú ho. A vedia ho aj fakticky skvele využiť. Prečo by ste však nemohli mať toľko sebavedomia aj vy? Nehovoríme, že by ste mali byť namyslená. Ale zdravé sebavedomie je atraktívne, je sexi a znamená to, že sa cítite dobre vo svojom vlastnom tele. Dá sa to naučiť? Dá. Len musíte poznať niekoľko správnych trikov.
 
Obliekajte si veci, o ktorých viete, že vám pristanú. Keď sa budete obliekať do toho, v čom sa budete cítiť skutočne dobre, je jasné, že sa za vami budú všetci len tak otáčať. Je jasné, že obliecť sa pohodlne je tiež fajn, ale ak si chcete sama pripadať pekná, určite začnite od tohto bodu. To isté platí aj s make-upom. Skúste si zamilovať veci, ktoré vám pristanú.

smích
 
Vyzvihnite svoje prednosti. Aj keď si o sebe možno myslíte, že máte veľký nos alebo vám prekáža znamienko nad perou, nezameriavajte sa na veci, ktoré sa vám nepáčia. Vyzdvihnite vaše prednosti a ukazujte ich celému svetu. Myslite na to, čo je na vás krásne a nie na nedokonalosti. Tie máme predsa každý.

5/5 - (2 votes)