Verte tomu, že schudnete

Verte tomu, že schudnete

Na to, prečo im to vlastne nejde, by sme sa mohli pýtať veľmi často a veľmi veľa ráz. Podstatné však je, že žiadne diéty na nich nezaberajú. Existuje naozaj veľmi veľa produktov, ktoré majú k chudnutiu napomáhať, no len málokedy to skutočne aj zaberá. V prvom rade je podstatné, aby ste si v hlave zakorenili, že skutočne schudnúť chcete. Darmo budete pozerať na svoje kilá, keď aj tak budete mať v hlave zakorenené, že nikdy neschudnete. S takýmto prístupom si môžete byť istý, že máte aj pravdu. Takže začnite myslieť pozitívne. Uvidíte, že potom sa vám to skutočne aj podarí.

víno

Myslite pozitívne a hýbte sa
A tým pohybom nemyslíme len fyzický pohyb, hoci ten je tiež naozaj veľmi dôležitý. Hýbte sa aj hlavou. Nikdy nerobte nič napoly, preto keď niekam kráčate, myslite na to, ako z vás všetky prebytočné kalórie stekajú niekam preč. Myslite na to, aká chcete byť krásna, keď sa vám konečne podarí schudnúť. A určite zabudnite na to, že prídete domov a zjete polovicu chladničky, lebo si budete myslieť, že keď ste zabehli dva kilometre, môžete si to dopriať. Nie, nemôžete. Jediné, čo skutočne môžete urobiť, je že sa nebudete zbytočne napchávať vecami, ktoré vám škodia. Skúste niečo iné.

avokádo

Nepotrebujete dietu
Ak niečo skutočne nepotrebujete, tak obmedzovanie. Nesmiete sa obmedzovať, nesmiete si myslieť, že keď si budete všetko odpierať, bude vám lepšie. Nebude. A práve naopak, dokonca vám možno bude ešte horšie, pretože sa dostaví jojo efekt. Skúste produkty, ktoré vám neškodia, pretože sú prírodné. Skúste produkty, ktoré vás účinne zbavia tukov, ale navyše vám ešte znížia chuť na jedlo. Keď nebudete mať chuť na jedlo, z čoho budete priberať? Verte tomu a uvidíte, že želaný efekt sa čím skôr dostaví. Budete prekvapená z toho, čo sa s vašim telom bude diať, keď to budete sama chcieť.