Veľká posteľ pre 8 ľudí


Všetci máme doma posteľ v ktorej sa vyspia  maximálne dvaja ľudia. No čo tak spať v posteli v ktorej sa vyspí až 8 ľudí ? Chceli by ste takú ?

ložnice
 
Veľká posteľ , veľká izba
 
Ale skôr ako si túto posteľ zakúpite , musíte mať na ňu dostatočný priestor. Keďže nepôjde o klasickú dvoj lôžkovú posteľ o osem lôžkovú je dobré aby ste z izby odstránili všetko čo by dokázalo zväčšiť priestor. Potom si takúto posteľ môžete kľudne nasťahovať .
 
Nie je posteľ ako posteľ
 
V dnešnej dobe máme na trhu veľmi veľa výrobcov posteli a matracov po celom svete. Môžete si vybrať akúkoľvek , len aby sa Vám dobré v nej spalo. Táto osem lôžko a posteľ bola vytvorená v Amerike spoločnosťou  Ace Collection ktorá sa zaoberá pohodlným a kvalitným spánkom . Vytvorili projekt kvalita a zdravie spánku na základné ktorého vypracovali posteľ v ktorej by sa malo dobré späť až ôsmim ľuďom.

výhled
 
Osem lôžková posteľ
 
Táto posteľ meria približne 144 palcov ( podľa americkej miery ) , u nás to môže byť asi dve veľké  manželke postele spojené dokopy. A aby ste nespali len na dreve , pre maximálne pohodlie vytvorili aj špeciálny matrac má hodnotu okolo 2500 dolárov . Ale nie je matrac ako matrac . Tento matrac má množstvo vlastnosti ktoré ocení každý člen vašej rodiny. Tento matrac je pevný , čiže vaše deti môžu po ňom skákať koľko sa im zachce. Okrem toho má dobré spracovanie čiže vydrží prakticky čokoľvek. Okrem toho má veľký vplyv na kvalitu spánku a dokáže pri tomto matraci späť až 9 hodín bez prebudenia a to celá vaša rodina vrátane z domácimi zvieratami.

hotelový pokoj
 
Pohodlie pre každého
 
Ak sa bojíte že sa budete v tejto posteli tlačiť, musíte sa báť. Táto posteľ je vytvorená tak aby sa v nej dokázal vyspať naozaj každý , bez toho aby niekto skončil vytlačený na zemi. Jediný problém ale bude boj o paplón . V tomto prípade si zoberte paplón každý sám.