Úprava vody

Úprava vody

Počuli ste už slovné spojenie – tvrdá voda? Čo to vôbec znamená, že je voda takpovediac tvrdá? Možno to poznáte z osobnej skúsenosti, že sa vám vytvára v okolí vodnej batérie biely povlak, ktorý je viditeľný aj v elektrických spotrebičoch, do ktorých sa pridáva voda. Kanvica, umývačka riadu, práčka – aj tam sa môže nachádzať vodný kameň, ktorý vypovedá o tvrdosti vody. O zastúpení nadmerného množstva minerálov vo vode. Zmäkčovače vody slúžia na odstránenie tohto problému. Inštalujú sa priamo do prívodu vody a menia zloženie vody. Na trhu nájdete aj filtre na vodu, ktoré zabezpečujú filtráciu vody a výsledkom je voda zbavená nežiadúcich látok.

zdravá voda na prípravu limonád

Úprava vody pre domácnosti Vodaservis sa spája s poskytovaním niekoľkých základných služieb, ktoré súvisia s rozborom vody. Po rozbore vody, ktorý ukáže zloženie vody, sa rozhodne o ďalšom postupe, ktorý vedie k vytvoreniu kvalitnej pitnej vody.

Voda je životodarný nápoj, naše telo pozostáva z dvoch tretín hmotnosti práve z vody. Voda pomáha čistiť organizmus a zbavuje ho nepotrebných a škodlivých látok. Istotne ste už neraz počuli o dôležitosti pitného režimu. Dbajte na to, aby voda vo vašej domácnosti zodpovedala zložením a kvalitou stanoveným normám, aby vám vyhovovala a chutila.

domáca alkalická voda

Poskytujeme rôzne pomôcky na úpravu vody, na podporu jej mechanického či chemického čistenia. Produkty si môžete objednávať priamo v našom eshope a v priebehu niekoľkých pracovných dní ich máte u vás doma alebo vo firme. Nielen domácnosti, ale aj firmy či verejné budovy by si mali zakladať na pravidelnom čistení a kontrole vody. Voda, ktorá sa vyznačuje zložením, ktoré nezodpovedá normám o pitnej vode, môže poškodiť tráviaci trakt a spôsobiť zdravotné problémy. Vyhnite sa takýmto nepríjemnostiam vo vašom živote a uistite sa, že robíte to najlepšie pre seba, pre svojich blízkych a pijete nezávadnú zdravú vodu, ktorá je zdrojom vitality a podporuje jednotlivé životné funkcie.