Dark internet a iné zákutia : zbrane, drogy a koprofília

Dark internet a iné zákutia : zbrane, drogy a koprofília


Segment hlbokého internetu, ktorý nie je indexovaný vyhľadávacími nástrojmi a nie je dostupný prostredníctvom štandardných stránok prehliadačov.  Najobľúbenejším spôsobom, ako sa dostať tam je Tor (The Cigarette Router), cibuľový router, ktorý riadi dáta cez mnoho svojich vlastných serverov, a tak zametá všetky stopy za užívateľmi. Služba bola vyvinutá pre americké námorníctvo v roku 2004 a stala sa Pandorinou skrinkou.

monitor

Viete ale aká je celá štruktúra internetu?
Normálny internet – všetko, čo sme zvyknutí neustále používať.
Podvodný internet –  obrázkové galérie, FTP servery, okrajové lokality s nahými adolescentami a inými záujmovými klubmi, ktoré spadajú mimo hranice normálneho vedomia.
Deep internet-  zablokované stránky cenzúrnych organizácií, fóra hackerov, sporný obsah z právneho hľadiska.
Dark internet– obchodovanie s drogami, zbraňami, dokumentmi a ľuďmi, výmena tajných alebo nebezpečných dokumentov, zakázané knihy.

Zatvorený internet– správy o tajných vládnych experimentoch, vražedné služby.
Čo iného môžete kúpiť v zóne domény .onion? Nie toľko, ale všetko, čo je potrebné na hrdinu akčného filmu: zbrane všetkého druhu (niektoré obchody triezvo dal pod zákazom len „zbrane hromadného ničenia“), cestovný pas, vodičský preukaz, kreditné karty, falšované bankovky, zlaté prúty a iPhone. Hovorí sa, že stále môžete kúpiť vrahov, otrokov alebo ľudské orgány. Všetky finančné transakcie v Tor-vesmíre sa vykonávajú pomocou BitCoin. Decentralizovaná krypto-mena je jediný primeraný peňažný ekvivalent na nákup zakázaných produktov.

hacker

Pretože hlboký internet používajú hackeri, zločinci a orgány činné v trestnom konaní, toto miesto je považované za nebezpečné. Na internete je názor, že hlboký internet ukladá takmer 100 000 TB informácií, zatiaľ čo bežný internet nepresahuje 2000 TB. Takmer všetky informácie v temnej strane internetu sú otvorené a zadarmo.

4/5 - (4 votes)