Pohodlne na cestách aj so psom

Radi cestujete, a zároveň by ste chceli mať vo vašej domácnosti aj psa? Bojíte sa, že by ste mohli byť psíkom obmedzovaný? Ak ste si nie istý tým, že by ste svojho psa dokázali vychovávať a starať sa o neho s láskou, radšej si psíka nekupujte. Ak však viete, že by ste mu vedeli venovať veľa lásky a pozornosti, tak potom by ste určite po psíkovi mali siahnuť, a to, že radi cestujete, vás určite nemusí obmedzovať, zbaľte so sebou matrac pre psa a užívajte si každý kút Slovenska či sveta aj so svojim psom.

pelech pro psa

Dá sa cestovať aj so psom?

So psom sa určite dá cestovať, v podstate to nepredstavuje žiadny problém. Podľa toho, kde chcete so psíkom cestovať, je potrebné, prispôsobiť k tomu aj psíkov pas. Pes je veľmi prispôsobivé zviera, ktoré sa dokáže prispôsobiť takmer každej situácii a určite aj vášmu cestovaniu, je však dôležité, aby ste dodržali pár základných povinností aby bol váš psík spokojný aj na cestách. Pes k tomu aby bol spokojný potrebuje nie len teplo domova a veľa lásky, ale aj svoje miesto, kde môže spať, hrať sa, oddychovať a podobne. Takéto miesto pre neho predstavuje pelech, teda ak plánujete so psíkom cestovať, je veľmi dôležité, aby mal svoje miesto pri sebe aj na cestách. Ideálnou voľbou pre vás je matrac pre psa, ktorý je vhodný na cestovanie, pretože ho môžete jednoducho prenášať, zbaliť do kufra a hocikde rozložiť. Nezabúdajte vždy pred každou cestou zbaliť psíkovi jeho matrac, jedine vtedy bude mať pocit, že má so sebou kúsok domova a bude spokojný.

spící pes

Základná výbava pre psa

Základnou výbava pre psa je teda matrac pre psa, ktorého výhody sme už vyššie v článku priblížili. Ďalšou základnou výbavou je aj obojok a vôdzka pre psa, misky pre psa, prípadne menších plemien by ste určite mali rozmýšľať aj oblečení pre psíka a nemali by ste zabúdať ani na hračky pre svojho miláčika. Ak máte záujem o kvalitné doplnky pre psa, určite sa obráťte na internetové stránky spoločnosti https://www.queedo.sk/, kde nájdete všetko, čo váš psík potrebuje.