Venujte pozornosť tomu dôležitému

Venujte pozornosť tomu dôležitému


Je zvláštne, že ľudia často priradia dôležitosť veciam, ktoré nie sú absolútne dôležité. Ak si myslíte, že patríte k ľuďom, ktorí sa hlúposťami nezaoberajú, skúste sa pozrieť na všetko, čím sa obklopujete. Vedeli ste, že sú to väčšinou všetko totálne hlúposti? Alebo ste si doteraz mysleli, že ste praktický človek? Nuž, možno nakoniec predsa len zistíte, že robíte totálne hlúposti a že kupujete niečo, čo je pre váš dom totálne nepraktické a totálne nedôležité. Tak ako si myslíte, že by ste to mohli vyriešiť? Zbaviť sa vecí, ktoré nepotrebujete? Alebo si nabudúce premyslieť všetko, čo si kúpite? Je to naozaj iba na vás.

skleněné dveře
 
Tak, teraz budete vedieť, čo máte robiť, keď budete zariaďovať svoj byt. Všetko je hlavne o tom, ako si nastavíte priority. Vtedy uvidíte, že keď si to poriadne premyslíte, nemusíte už rozmýšľať nad ničím iným.  A verte tomu, že je to iba na vás. Nakoniec všetko dopadne presne tak, ako to dopadnúť má. Ale ak ide o modernosť, musíte myslieť v prvom rade na materiály. Možno je to niečo, čo v tejto chvíli podceňujete, ale verte tomu, že nakoniec uvidíte, že presne toto bolo niečo, na čo ste mali myslieť v prvom rade. Napríklad si musíte premyslieť to či chcete sklenene dvere.

rozbité dveře
 
Vedeli ste o tom, že aj takýto jednoduchý prvok dokáže s vaším vesmírom totálne zatočiť? Minimálne s tým, ktorý je okolo vás a ktorý je u vás doma. A verte tomu, že presne toto je to, čo budete naozaj potrebovať a čo je pre vás dôležité a podstatné. Nakoniec však aj tak prídete na to, že vás to bude tešiť. A že aj niečo také jednoduché bude pre vás znamenať všetko na svete. A že to totálne zmení váš pohľad na váš byt. Verte tomu, že nakoniec presne tento jeden prvok bude niečo, čo vás bude priam dokonale baviť. A verte tomu, že sa vám to bude viac, než len páčiť. Tak čo si teda o tom myslíte? Je to pre vás dôležité a podstatné?