Užite si wellness pobyt

Náš cestovný portál vám umožní vybrať si fantastické dovolenky, víkendové či prázdninové pobyty s deťmi alebo bez detí. Nájdete tu možnosti pre váš pobyt v krásnom prostredí hôr s fantastickým ubytovaním. Vyberajte podľa vašich predstáv za priaznivé ceny. Chcete tráviť váš víkend na chate v horách a dopriať si dlhé prechádzky v krásnej malebnej prírode, alebo uprednostníte luxusný hotel s wellnessom? V oboch prípadoch vám vieme vyhovieť a premeniť vaše predstavy na realitu a skutočný zážitok, ktorý si odnesiete domov.

Wellness pobyt pre dvoch https://www.travelguide.sk/svk/pobyty/?lfTypeStays=36 prináša možnosť rezervácie cez náš internetový portál s tým, že si zaistíte ubytovanie, https://www.travelguide.sk/svk/pobyty/?lfTypeStays=36stravu s možnosťou využívania wellnessu. Na našej stránke nájdete aj fotogalériu jednotlivých možností, na základe ktorej môžete vytvoriť vaše rozhodnutie pre daný pobyt.

pobyt v saune

Pobyt spojený s wellnessom je zárukou dokonalej relaxácie, zahodenia starostí a oddychu. Vírivky, bazény a sauny vás privedú na nové myšlienky, nové nápady a dodajú potrebnú energiu na ich uskutočnenie. Doprajte si pohodu, o akej ste snívali a vychutnajte si ju plným dúškom. Zahoďte negatívne pocity a myšlienky a vráťte sa domov plní novej sily a odhodlania. Aj o tom sú relaxačné pobyty v krásnom prostredí s dostupnými bazénmi.

masáž tváre a celého tela

Čo potrebujete urobiť, aby sa vaša predstava stala skutočnosťou? Rezervovať si váš pobyt s požadovanými zadanými údajmi, kde patrí rozsah jednotlivých dní, počet osôb a zaškrtnutie ďalších možností, ktoré sa vám ponúkajú pri vyplňovaní vašej rezervácie. Vyberte si dovolenku podľa vašich prianí s plno penziou alebo polopenziou. Po zaplatení je vaša objednávka akceptovaná a vy už čakáte na termín, kedy sa váš pobyt začína a kedy sa môžete ubytovať v danom zariadení.

Vo dvojici premeníte tieto dni na romantický pobyt, ktorý poteší vaše srdce aj dušu. Chvíle opätovného zblíženia a pocit, že ste na jednej vlne s tým druhým vás obohatí a dodá vám potrebný entuziazmus na ďalšie dni a mesiace, ktoré sú často nabité povinnosťami a pracovným nasadením.