Urobte niečo naviac

Hoci by ste to nikdy nečakali, každá maličkosť, ktorá je okolo vás, vás ovplyvňuje. A je to aj svetlo, ktoré máte u seba doma. Je to všetko, čo vidíte, je jasné, že nech sa deje čokoľvek, asi by ste sa nad tým mali zamyslieť, asi by ste mali urobiť všetko presne podľa vášho plánu a stále je to niečo, nad čím sa proste musíte zamýšľať, aby ste sa mohli tešiť. Verte tomu, že existuje niekoľko vecí, ktoré sú pre vás dôležité, ale niektoré možno nie sú, hoci vás ovplyvňujú, hoci ich máte pred očami každý jeden deň. Každý človek vie, že niektoré veci sú súčasťou života, ale nie každý vie, prečo by mal niektoré veci robiť a aký to má význam.
světlo auta
Vedeli ste napríklad aj to, že vás v živote ovplyvňuje svetlo? A teraz nemyslíme to prirodzené, myslíme „umelé“ vytvorené tak, aby nám život osvetľovalo aj v noci. Takže, viete, čo vám tým vlastne chceme povedať? Že sme obklopení vecami, ktoré berieme ako samozrejmosť. A popri tom by sme to tak brať vôbec nemali, pretože nech sa deje čokoľvek, všetko je naozaj len o tom, kde sa pohybujete a čo je pre vás to najlepšie, to najsprávnejšie.
závodníci za soumraku
Možno by ste sa mali pozrieť na to, čo ovplyvňuje vaše svetlo dnu, ale aj von, ak viete, čo tým chceme povedať. Pretože keď to viete, je jasné, čo je pre vás to najvhodnejšie. Je to napríklad taký led reflektor. Predstavili ste si ho niekedy aj v exteriéri? Alebo ste na to vôbec nemysleli a vôbec ste nemali pocit, že pre vás bude niečo dobré, lepšie či najlepšie? A keďže sa vám to nezdá, nakoniec je všetko len o tom, čo sa vám bude páčiť a vďaka čomu sa budete posúvať ďalej. Jasné, že si hovoríte, ako vás môže posunúť ďalej obyčajné svetlo, ale môže. Len to musíte urobiť presne tak, ako to chcete urobiť vy sami a čo pre vás bude naozaj dokonalé. Svetlo môže byť dokonalé, a to len vďaka vám. Tak ako sa rozhodnete? Urobíte s tým niečo?