Štýlové biele obývacie steny sú hitom tejto sezóny!

Štýlové biele obývacie steny sú hitom tejto sezóny!

Pokiaľ radi sledujete najnovšie trendy v rôznych oblastiach, určite vám neuniklo, že aj v oblasti bytového dizajnu a nábytku sa trendy menia čoraz častejšie. To, čo bolo moderné v minulosti, dnes už neplatí. Nadčasové kúsky sa vyplácajú, pretože rokmi nestarnú, naopak, sú veľmi cenné. K takýmto kúskom patria aj hladké biele obývacie steny, ktoré môžu mať rôzne variácie. Sú praktické, pretože na nich nie je vidieť prach a v interiéri pôsobia skutočne veľmi jemne a čisto. Prečítajte si, kde všade sa biele obývacie steny hodia a ako ich dotvoriť tak, aby pôsobili útulne.
 bílá stěna

Ako dotvoriť biele obývacie steny?

 
Biele obývacie steny pôsobia naozaj čisto a jednoducho. Ak ju chcete nechať vyniknúť, stena za touto stenou nemusí byť biela. Pokojne ju natrite vašou obľúbenou farbou. Ak sa vám aj táto možnosť zdá príliš jednoduchá, máme pre vás iný tip. Počuli ste už o štýlových a praktických tapetách? Zabudnite na tie klasické tapety, ktoré poznáte z rokov 70-tych a 80-tych. Moderné tapety vdýchnu interiéru nový život, krásne ho prebudia a otvoria. Súčasné tapety sú vyrobené zo špeciálnych materiálov. Vzor si takisto môžete vybrať vášmu srdcu najbližší. Žiadnou výnimkou nie je ani imitácia tehlovej steny alebo prírodného dreva. Biele obývacie steny takisto môžete doplniť knihami, sviečkami, kvetmi či inými doplnkami, ktoré sú vám blízke. Vedzte, že na bielej farbe vynikne všetko. Sú skutočne univerzálne a hodia sa do každého priestoru. 
 obývací stěna

Ako zostaviť ideálnu bielu obývaciu stenu?

 
Biele obývacie steny sú variabilné a pokiaľ si chcete nejakú zadovážiť, pravdepodobne budete mať na výber z rôznych kombinácií. Najžiadanejšími časťami obývacích stien bývajú stolíky pod televízor, knižnica či vitrína na porcelán, šálky či sviatočné prestieranie. Jednotlivé časti môžu byť položené na podlahe, no je tu aj možnosť upevniť ich na stenu. Práve druhá možnosť sa stáva čoraz obľúbenejšou. Biela obývacia stena tak pôsobí zaujímavejšie a vzdušnejšie. Moderné sú tiež rôzne netypické tvary jednotlivých častí obývacej steny. Ak nechcete mať všetok nábytok v bielej farbe, určite ho skúste skombinovať s prírodným drevom. Táto kombinácia je totiž nesmrteľná.
 
Kvalitné biele obývacie steny za skutočne priateľské ceny nájdete na webovej stránke https://www.sconto.sk/.

3.4/5 - (5 votes)