Stimulácia prostaty s tantradiamond

Tantrické masáže sú prejavom aktu dôvery a odovzdania sa do rúk očarujúcej exotickej krásky. Pri každom type tantrickej masáže je v prvom rade najdôležitejšie, aby bola masérka riadne školená a zachovávala si svoju profesionalitu. Či už v podobe zachovania diskrétnosti a integrity zákazníka alebo pri samotnom akte tantrickej masáže.

Určite ste už počuli o masáži prostaty. Inak sa prostate prezýva aj „mužský bod G“ a je tomu tak preto, lebo stimuláciou tohto bodu vie muž dosiahnuť výšin uspokojenia, o akých sa mu predtým ani nesnívalo.

maserka

Masáž prostaty Tantradiamond.skje čosi, čo zažil alebo zažije alebo po tom aspoň túži snáď každý muž. No často sa k tomuto aktu neodhodláte – možno je vám hlúpe požiadať partnerku a otvorene o tom s ňou hovoriť, možno viete, že nie je dostatočne šikovná na to, aby vám to bolo príjemné a práve preto otáľate. V Bratislave, v našom tantra centre sa však podobnými obavami zaoberať nemusíte.

Garantujeme vám tie najlepšie z najlepších, ktoré vedia, čo robia. Vedia, kde sa vás majú dotýkať a ako darovať vášmu lingamu (voľne preložené „mužskému prirodzeniu“) a semenníkom práve tú správnu hladinu pozornosti, aby ste boli vzrušený každým dotykom vášho análneho otvoru a hrádze.

profesionalna maserka

V prvom rade si vás naša nádherná masérka umyje horúcou vodou a týmto sa nažhaví celá atmosféra exotického prostredia, ktoré vám poskytujeme. Ak nemáte nejaké závažnejšie zdravotné problémy (, o ktorých nás, prosíme, dopredu informujte), nie je sa v najsammenšom čoho báť. Celý tento zážitok je v prvom rade a na prvom mieste postavený tak, aby te si ho užili hlavne vy. Cieľom je preto komunikovať, nech sa deje čokoľvek. Ak by vám bol najmenší pohyb rozžhavenej krásky čo i len zrnkom nepríjemný, nehanbite sa a vyslovte svoje túžby. Chceme, aby ste sa u nás zrelaxovali ako nikdy predtým. Chceme vám dopriať vyplnenie vašich najtajnejších snov a túžob a želáme si, aby ste zažili to najintenzívnejšie vyvrcholenie vášho života.