Slovenský Goodwill 2018

Slovenský Goodwill 2018


V okolí každého nášho mesta, obce, alebo aspoň okresu by dnes mali byť samozrejmosťou určité dlhoročné, alebo ešte len rozbiehajúce sa podniky. V určitých častiach Slovenska nás tak obklopuje hneď viacero spoločností alebo samostatných podnikateľov. Či už vravíme o výrobni a teda zamestnávateľoch, alebo podnikoch poskytujúcich rôzne služby pre zákazníkov (napríklad obchody). Každý z týchto podnikov prináša spoločnosti určitý prínos a bolo by tak na mieste vyjadriť sa, v akej miere. Respektíve dať verejnosti možnosť zahlasovať, akú spoločnosť, alebo samostatnú osobu v podobe podnikateľa považujú za najprínosnejšieho vo viacerých kategoriách, čiže aj z morálneho hľadiska. A práve túto možnosť má verejnosť k dispozícii, nakoľko i tento rok (2018) sa uskutoční prestížne ocenenie s názvom Slovenský Googwill 2018.

úspěch

•         Ako som už naznačil, o jeho víťazovi rozhodne aj verejnosť a to na základe nominácií vhodných kandidátov (nominácie sa môžu zúčastniť i konkurenčné firmy). Zahlasovať môžeme online, priamo cez web s totožným názvom, čiže slovenskygoodwiil (sk).

ocenění

Pre koho a ako sa rozhodnúť? Do povedomia môžete brať viacero faktorov ako zodpovedný prístup spoločnosti či podnikateľa, vodcovské schopnosti, miera prínosu pre okolie a spoločnosť, angažovanosť,… určite zvážime i kvalitu dostupných služieb, či v akej miere spoločnosť alebo podnik napomáhajú k lepšej kvalite života nás, bežných občanov. Na vedomie by sme mal brať napríklad i fakt, v akej miere činnosť spoločnosti či podniknu napomáha k rozvoju nášho regióna. Máme tak viacero faktorov, pomocou ktorých môžeme posúdiť a následne dobrovoľne zahlasovať podľa vlastnej vôle.

výhra

•         Do 30.6. sa prijímajú nominácie od jednotlivcov alebo firiem, k 31.8. budú spracované a verejnosť tak bude mať mesiac na to (do 30.9.), aby zahlasovala za adepta vhodného k finálnemu titulu Osobnosť slovenského Goodwillu, ku kandidátom sa vyjadrí aj odborná porota.

4.5/5 - (4 votes)