Poloprofesionálna hokejová výstroj? Prečítajte si, čo všetko musí obsahovať

Poloprofesionálna hokejová výstroj? Prečítajte si, čo všetko musí obsahovať

Ak sa už v hokeji nepovažujete za amatéra a hráte zápasy niekoľkokrát do týždňa, potom by ste určite mali niečo vedieť o tej https://www.recenze.cz/tunisko/sousse/sousse-46/tej-marhaba-5012/ správnej hokejovej výstroji. Kvalitná hokejová výstroj je totiž polovicou úspechu pri hre a preto by sme ju určite nemali podceniť. Častokrát sa stáva, že kvalita nie je na prvom mieste a hráč odohrá každý zápas v korčuliach, ktoré ho tlačia, či v chráničoch, ktoré sú mu príliš veľké. To je len jeden z mnohých príkladov. Ak sa však chcete niečomu takému vyhnúť, poradíme vám, na čo sa zamerať ešte predtým, ako svoj nákup zaplatíte.
 
lední hokej

Hokejová výstroj musí zodpovedať tvrdej hre

 
Keď sa povie hokej, všetci si predstavíme hokejku a hokejové korčule. Áno, práve tieto dve súčasti hokejovej výstroje robia z hokeja to, čím je. Poďme sa teda najprv pozrieť na hokejku. Zabudnite na to, že si ju budete vyberať podľa prvotného vzhľadu. Ide totiž o niečo viac. Dôležitejší je materiál, z ktorého je vyrobená, tvrdosť, dĺžka hokejky či zahnutie čepele. Tieto parametre by mali byť pri výbere tejto časti hokejovej výstroje rozhodujúce a určite by ste na ne nemali zabúdať. Viete si predstaviť odohrať zápas s hokejkou, ktorá vám nesedí? Takýto zápas by bol pre vás viac utrpením ako radosťou z hry. Pri korčuliach sledujte ich veľkosť a to, ako vám na nohe sedia. Nezabudnite, že pri hre budete mať na nohe ešte hrubšiu ponožku a tak by vám topánka korčule nemala sedieť až na doraz nohy.

hokejová výstroj
 

Veľkosť hokejovej výstroje býva podceňovaná, no nemala by byť

 
Vo všeobecnosti platí, že veľkosti sú podstatné pri každej časti hokejovej výstroje. Hokejová výstroj je niečo, v čom sa musí hráč cítiť dobre napriek tomu, že má na sebe niekoľko ťažkých vrstiev. Každý z nás určite pozná ten pocit, keď ho tlačia topánky alebo obopína príliš úzka bunda či kabát. Nie je to príjemné, však? O to menej príjemnejšie je, ak má v nepohodlnej výstroji hráč odohrať celý zápas. Platí to rovnako aj v prípade, že výstroj na hokej je príliš veľká.
 
Pri výbere vašej hokejovej výstroje sa nenechajte zlákať nízkou cenou, pretože tá ide väčšinou ruka v ruke aj s nízkou kvalitou. To, čo hľadáte, nájdete na našej stránke https://www.hokejovekorcule.sk/.  

1/5 - (1 vote)