Novinka v obchode Google Play- časovač menštruácie

Novinka v obchode Google Play- časovač menštruácie

Od desiateho januára, môžete v obchode Google Play nájsť novú aplikáciu, ktorá vám uľahčí sledovanie pravidelnej menštruácie a výpočet plodných dní. Podľa oficiálnych informácií, sa nemusíte obávať, že sa tieto intímne údaje dostanú z vášho mobilu, či počítača. Pri spustení aplikácie nepovoľujete zhromažďovanie, alebo predaj informácií. Všetky údaje sú prístupné iba pre vás.

břicho
 
Stopovač menštruácie, ovulácie a tehotenstva, nahradí klasické značenie do kalendára. Ktorá žena, si stopercentne pamätá tieto dátumy? Povedzme si úprimne, že asi žiadna. na základe vašich osobných údajov, vás aplikácia upozorní na dátum, kedy by ste mali dostať ďalšiu menštruáciu, alebo na to, že sa práve nachádzate vo svojich plodných dňoch.
Súčasťou aplikácie je aj kalendár, do ktorého si môžete ukladať dôležité poznámky, z tejto oblasti. Napríklad vašu váhu, zdravotné komplikácie pri poslednej menštruácií, dátum posledného pohlavného styku, alebo mesiace, kedy vaše dni neprišli vtedy, kedy mali.
 
 
Hlavné funkcie stopovača menštruácie:

  • Všetky údaje si môžete zálohovať na svojom Google disku
  • K dispozícií máte samostatnú tabuľku hmotnosti, vďaka ktorej máte dlhodobý prehľad o svojej váhe.
  • Dĺžku menštruácie si viete upraviť podľa seba. Ak ju teda nemávate pravidelne, aplikácia dokáže prepočítať aj to.
  • Na základe údajov, ktoré aplikácii poskytnete, dokáže vypočítať dni, kedy máte najväčšiu šancu otehotnieť.

 vložky

Za prvé štyri dni od spustenia stopovača, si ho stihlo stiahnuť viac ako 5 000 000 ľudí. Reakcie používateľov, by sa dali nateraz zhodnotiť ako pozitívne, keďže apku ohodnotili známkou 4,9 z piatich. V komentároch si pochvaľujú najmä prehľadnosť, jednoduchosť a taktiež celkový dizajn. Ten je vyzdvihovaný aj v samotnom popise aplikácie.
Stopovač si môžete stiahnuť v obchode Google Play. Aktuálna verzia je určená pre zariadenia s operačným systémom Android 4,2 a vyššie. Na výber máte niekoľko jazykov, samozrejme aj slovenčinu.
 

4.5/5 - (2 votes)