Kúpte si svoju s.r.o. a začnite podnikať ešte dnes.

Kúpte si svoju s.r.o. a začnite podnikať ešte dnes.

Ak plánujte začať s podnikaním a rozhodli ste sa pre spoločnosť s ručením obmedzeným, tak máte na výber z dvoch možností. Založenie novej s.r.o. alebo môžete výhodne kúpiť už existujúcu spoločnosť, ktorá je pripravená na okamžité podnikanie. Takže ak vás tlačí čas a každý deň navyše je pre vás stratou peňazí, zakúpenie hotovej s.r.o. je správnou voľbou.

podnikateľ

Stačí iba osloviť overenú spoločnosť, ktorá sa venuje poskytovaniu takýchto služieb. V ponuke týchto spoločností sú s.r.o. na predaj. Takéto spoločnosti, ktoré boli vytvorené za účelom ich ďalšieho predaja voláme ready made spoločnosti. Aj tu je ponuka ešte ďalej rozdelená na novozaložené spoločnosti s ručením obmedzeným alebo s.r.o. s históriou. Tiež si klienti môžu ďalej vyberať, či majú záujem o spoločnosť, ktorá je alebo nie je platcom DPH. Takže si vyberiete spoločnosť, ktorá vám najviac vyhovuje a môžete začať podnikať už v priebehu niekoľkých hodín. A práve táto rýchlosť je najväčšou výhodou týchto redy made spoločností.

podnikateľ

Pre niekoho je najväčšou výhodou fakt, že získa spoločnosť, ktorá je platcom DPH. Pri založení takejto spoločnosti sú pri platcoch DPH rôzne obmedzenia a lehoty, ktoré vás tak môžu výrazne obmedzovať v podnikaní. Pri ready made máte okamžite pridelené IČO a DIČ, a sprostredkovateľká spoločnosť vám garantuje, že vaša nová spoločnosť nemá žiadne záväzky voči bývalým obchodným partnerom alebo daňovému úradu. Všetky dokumenty, ktoré budete pri prebratí spoločnosti podpisovať, boli pripravené špičkovými právnikmi, ktorí sa týmto záležitostiam venujú pravidelne. Máte tak záruku, že je všetko po právnej stránke v úplnom poriadku a podľa príslušných zákonov. Takéto nákupy hotových spoločností sú dnes veľmi populárne a mnohým podnikateľom šetria veľa peňazí, pretože celý proces prebehne veľmi rýchlo a na vysokej profesionálnej úrovni.