Koláč, ktorý vždy poteší

Koláč, ktorý vždy poteší

Každá žena sa občas dostane do štádia, kedy už proste nemá ani tú najmenšiu predstavu o tom, čo by mala uvariť. Je to skutočne veľmi depresívne, lebo práve vtedy si uvedomíte, že asi patríte k ľuďom bez fantázie, keď nemáte šajnu, čo navariť svojej rodine. Na druhej strane, keď začnete vymýšľať rôzne špeciality, môže sa vám veľmi rýchlo stať, že to vaša rodina len ošomre a ohundre a vy môžete ísť nahnevaná spať. Veď kto už by sa len kvôli tomu rozčuľoval. Nakoniec aj tak skončíte pri klasike, ktorá zahrňuje mexický guľáš, segedín a slepačí vývar. A viete čo? Možno to vašim deťom, ale aj vášmu mužovi úplne vyhovuje. Takže sa tým nestresujte.

ingredience

Osobitnou kategóriou toho, čo ženy robia neustále dookola, sú aj koláče. Aj tie nás vedia poriadne potrápiť, hlavne vtedy, keď má ku nám prísť návšteva. Návštevy sú niečo, čo musíme absolvovať, pretože musíme stále niekoho obskakovať. A kto by to mal vôbec rád? Takže by sme sa určite mali zamyslieť nad tým, čo vlastne robíme a hlavne pre koho to robíme. Ak vám vaše ratolesti a váš partner nevedia poradiť v tom, čo upiecť, tak sa držte úplnej klasiky, no nie? Stavte na to, čo má každý rád.

koláč

Nadychana bublanina je niečo, čo naozaj nikoho neurazí. Môžete sa tváriť, ako len chcete, ale toto nám vždy pripomenie detstvo, kedy nám ju neustále robili naše staré mamy, no nie? Boli sme z toho vždy nadšení, pretože predsa naše staré mamy vedeli všetko urobiť najlepšie. Pridávali tam rôzne ovocie, podľa toho, na čo bola práve sezóna. A vy môžete použiť taktiež čokoľvek, no najpopulárnejšie sú jahodové, čučoriedkové a samozrejme čerešňové. Toto je koláč, ktorý pre nás znamená naozaj veľa, pretože je symbolom všetkého, čo sme milovali na našom detstve. Práve preto sa nestresujte, že niekomu nebude chutiť. Verte tomu, že to má naozaj každý rád a nič tým nepokazíte.