Keď vystresovaný muž nevie, že je vystresovaný

Keď vystresovaný muž nevie, že je vystresovaný

Ste vystresovaný alebo žijete pokojný život? Ja som si vždy myslel, že stres môžu mať len podnikatelia alebo chlapi, ktorí pracujú na vrcholových pozíciách v nadnárodných firmách. Ja som obyčajný rádový zamestnanec, takže som si bol istý, že stres sa ma nemôže dotýkať ani okrajovo. Prečo vlastne hovorím o strese? Lebo stres vám môže spôsobiť problémy s potenciou. Aj teraz si hovoríte, že sa to vás nemôže týkať? Ha, ha, ha…. môže a viac než si myslíte.Muž v sivom tričku stojí uprostred zasneženej krajiny a načahuje ruku pred seba.jpg
 
Vystresovať vás môže aj zlé počasie
Stres môžete prežívať aj vtedy, keď sedíte doma v teple, všetko je v poriadku, no vonku už dlho prší, je zamračené a máte nedostatok prirodzeného denného svetla. Také niečo je totiž stresujúce pre vaše telo. stres teda zažívate aj vtedy, keď si myslíte, že ho nemáte prečo zažívať a dokonca si to ani nemuste uvedomovať.
 
Stres vedomý verzus stres nevedomý
Rozdiel medzi stresom, ktorý si uvedomujete a ktorý si neuvedomujete, nie je pre vaše telo až tak veľký. Proste stres ako stres. Rozdiel sa však odohráva vo vašej mysli. Stresové podnety ako napríklad dlhodobo zlé počasie si nemusíte uvedomovať. Ak sa u vás teda znenazdajky objavia problémy v intímnom živote, zamyslite sa, či sa vo vašom živote neobjavujú veci, ktoré vám môžu stres spôsobovať.
 
Stresové podnety a erekcia
Stresové podnety vo vašom živote môžu naozaj spustiť poruchy erekcie. Máte pocit, že sú to len nejaké kecy psychológov? Možno sú, no sú zároveň aj pravdivé. Stres má silný vplyv na všetky procesy v našich telách, takže logicky aj na erekciu.Muž v tielku stojí v lese a ukazuje „V“.jpg
 
Ako zistiť, že je to stresom?
Ak začnete užívať tabletky na erekciu, navštívite lekára, ktorý vylúči akýkoľvek fyzický problém a ak si dáte tú námahu a skočíte aj za psychológom, no ten vám nediagnostikuje žiadne psychické problémy, s najväčšou pravdepodobnosťou budete vystresovaný. Presne takto to bolo u mňa. Absolvoval som všetky tieto kroky a ani dokonca psychológ neprišiel na to, že moje problémy môžu prameniť z akejsi psychickej nepohody. Čo pomohlo? Pokoj, relax a veľa oddychu.

5/5 - (5 votes)