Aj doma si viete navodiť romantickú atmosféru

Aj doma si viete navodiť romantickú atmosféru

V oblasti erotických senzuálnych masáží Bratislava ponúka trh množstvo profesionálnych masérov, ale aj nemálo amatérskych masérov alebo šarlatánov. Ich poskytované služby nemajú nič spoločného s erotickými masážami. Nemajú žiadne poverenie a viete ich vyhľadať naslepo na internete. Je vhodné si aspoň prečítať všelijaké diskusie a rôzne chaty k téme, kde nájdete aspoň obecné odporúčania. Motovovať vášho partnera alebo partnerku na tieto aktivity a rozvíjanie vlastných skúseností mi príde ďaleko lepšie. Efekt nemusí byť zrovna intenzívny hneď na prvýkrát, ale postupne s trpezlivosťou a zdokonaľovaním sa získate bohaté skúsenosti aj vy sami. Ak po takom niečom naozaj túžite a aj vaša partnerka, neváhajte erotickú masáž vyskúšať.

portrét ženy, krk

Naučíte sa niečo nové a zároveň si okoreníte váš doterajší sexuálny život. Nestojí to naozaj za to? Skúšať môžete hocijaké praktiky. Však vás doma nikto nevidí. Možno prídete na niečo nové, čo vás oboch veľmi vzrušuje a budete to chcieť opakovať zakaždým znovu a znovu. Základom úspechu je samozrejme dobrá atmosféra. Viete si ju zpríjemniť kvalitnou dávkou šampanského, príjemnou a chutnou večerou a navodením oddychovej hudby v pozadí. Odstráňte z dosahu deti alebo iných narušovateľov, vypnite si mobilné telefóny, počítač a puste sa priamo do vzrušujúcej noci a chvíľky pre vás oboch. Ak je medzi vami napätie alebo ste sa pohádali pre nejaký problém, zvážte radšej voľbu iného termínu alebo inej chvíľky.

lingerie-2616801_1920

Doprajte si relax a oddych pre vaše telo, dajte si s partnerkou alebo partnerov príjemný a voňavý kúpeľ a pusťte sa do sexuálnej aktivity, ktorá prehĺbi váš doterajší stereotypný vzťah. Vyskúšajte niečo nové, čo ste ešte nevyskúšali a nechajte sa inšpirovať rôznymi nápadmi a technikami erotickej masáže. Výsledok bude stáť rozhodne za to a doprajete si čas strávený len vo dvojici bez iných narušiteľov.

5/5 - (1 vote)