Nezabúdajte na eleganciu

Nezabúdajte na eleganciu

Starostlivosť o vizáž nikdy nebola viac v kurze ako teraz. Z každej strany sa na nás valia informácie o móde a nových trendoch, že sa tomu nedá vyhnúť. Záujem o módu rastie čím ďalej viac a na uliciach vidím množstvo štýlových, moderne oblečených ľudí. Tričko a rifle už dávno nie sú v kurze. Mali by ste sa poobzerať po niečom novom. Trendom sú košele https://gameon.sk/panske-oblecenie/kosele/294-232. Donedávna určovala trend biela košeľa, no dnes si už môžete vyberať z množstva štýlov, farieb či strihov.

Oversize košele.

Populárny kúsok najmä pre mladšie ročníky. Ľahko kombinovateľný s úzkymi nohavicami či legínami. Jednými je tento nadrozmerný štýl milovaný, inými nenávidený. Výhodou je, že v takejto košeli skryjete mierne väčšie bruško či boky. Avšak pre plnšie postavy takýto strih nie je vhodný. Postavu rozširuje a preto sa viac hodí štíhlejším typom.

oversize košeľa

Elegantná košeľa.

Krásny ženský kúsok, ktorý by nemal chýbať v šatníku mladších ani starších ročníkov. Takýto typ košele je vhodný na oslavy, do práce, do kostola či na pohovor. Nikoho neurazíte a budete pôsobiť elegantne a nežne. Nezabúdajte, že elegantná košeľa by sa mala nosiť zapravená v nohaviciach, zapnutá na čo najviac gombíkov a nekombinujte ju s džínsami. Niektoré košele sú od výroby doplnené nejakým doplnkom ako aplikácia okolo krku alebo volány. Túto sezónu sú trendy brošne. Práve tie sa dokonale hodia na košeľu čím zvýrazníte celý outfit.

elegantná košeľa

Košele na bežné nosenie.

A nakoniec elegantný ale aj pohodlný kúsok, ktorý môžete nosiť podľa vlastných predstáv. Zapravená ale aj voľne spustená. Kombinovateľná ako s riflami, tak aj sukňou či dokonca legínami. Môže byť kockovaná, priehľadná, farebná. Dlhá či krátka. Štýlov a veľkosti bežných košieľ nájdete nespočetné množstvo. Môže si ich dovoliť žena každej postavy. Dôležité je ju správne zaradiť do outfitu a doplniť vhodnými doplnkami.