Mať hobby je moderné

Mať hobby je moderné
336x280-nocnikosilky3-1429533436.jpg

Čo pre vás znamená voľný čas? Len netvrďte, že práve vy patríte k večným vorkoholikom, ktorí okrem pár hodín spánku nepotrebujú nič iné ako zapnutý počítač s mobilom na nabíjačke. Nájsť správne vyváženie medzi pracovnými povinnosťami a voľnými chvíľkami, či doslova zábavou, je mimoriadne dôležité. Ako vyzerá váš bežný deň? Skoro ráno vstávate do práce, neskoro večer sa vraciate domov a možno malá zastávka v obchode, aby bolo niečo doma pod zub a potom sa už s plným bruchom len tak zvalíte do postele. Víkendy vám ostávajú na malé upratovanie a návštevu rodiny a kamarátov. Práca nás síce živý, ale celý náš život by nemal scvrknúť len na pracovné povinnosti a udržiavanie sa pri živote. Každý z nás potrebuje občas poriadne vypnúť, a aj keď máte pocit, že je vaším najlepším relaxom posedenie s kamarátmi pri poháriku vína raz za čas, treba hľadať aj iné koníčky a vášne v živote.

svoboda
 
Hobby ako skutočný relax
Za svoje hobby si môžete vybrať skutočne čokoľvek čo vás bude napĺňať a čo vám pomôže zrelaxovať a vypnúť od všetkých povinností. Je toho množstvo od štúdia cudzieho jazyka, ktorému sa oddáte naplno až po háčkovanie, ktoré prišlo v poslednej doby do módy. Vyberajte, máte z čoho. Nájdite nových priateľov, ktorí s vami pôjdu a urobia čokoľvek, čo vám pomôže sa odreagovať. Je toho naozaj nekonečno. Pravé odreagovanie sa pri nových činnostiach vám pomôže získať novú chuť a pohľad do života.

relax
 
Typy na hobby
Napíšem vám pár typov koníčkov, pri ktorých zabijete voľný čas, oddýchnete si a možno nájdete svoju skrytú vášeň. Prihláste sa do nejakého kurzu. Skúste niečo vyrábať ak ste šikovný. Kreslite, pritom mozog naozaj vypne a celkovo si oddýchne. Choďte na hory či do lesa a spoznávajte nové miesta kde pri vychádzke s priateľmi či svojím štvornohým miláčikom si váš mozog oddýchne ako potrebuje.

Mať hobby je moderné
Ohodnoťte příspěvek
300x250-1474093619.jpg